infolinia
tel. +48 (74) 66 55 778
kom. +48 691 579 136


godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 1000-1900

ul. Piłsudskiego 39
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Menu

wypełniacze

botoks wypełniacze, kwas hialuronowy nici PDO cienie pod oczami peeling powiększanie ust mezoterapia zabiegi na dłonie osocze bogastopłytkowe dermapen prx fenol botoksCzym są wypełniacze?
W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest bardzo wiele wypełniaczy, które można podzielić na dwie grupy:
PERMANENTNE - czyli takie, które na trwałe wbudowują się w tkanki. Zaliczamy do nich np.: Aquamid, Artecol, Goratex. Wraz z rozwojem medycyny estetycznej, odstępuje się od ich stosowania, ponieważ obarczone są stosunkowo wysokim ryzykiem powikłań oraz opóźnioną reakcją alergiczną. WYPEŁNIACZE WCHŁANIALNE – są to preparaty, które po podaniu utrzymują się w organizmie człowieka od 6 do 24 miesięcy. Zaliczamy do nich: kwas hialuronowy, kolagen, własną tkankę tłuszczową.

Na jakich preparatach do wypełnień pracuje się w CME?
W Centrum Medycyny Estetycznej do zabiegów wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego, który zaliczany jest do najbezpieczniejszych i najbardziej przebadanych spośród wszystkich dostępnych wypełniaczy na rynku.

Czym jest kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka – najwięcej tego kwasu znajduje się w skórze, bo aż 50% całej zawartości. Pozostała część obecna jest głównie w gałkach ocznych, płynie łzowym, stawach i macierzy zewnątrzkomórkowej. Do dwudziestego piątego roku życia w naszej skórze jest pod dostatkiem kwasu hialuronowego, dlatego nasza skóra w tym wieku jest gładka, sprężysta i pozbawiona zmarszczek. Gdy kwasu hialuronowego ubywa, skóra staje się przesuszona, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki, policzki oraz usta tracą swoją objętość. Do czterdziestego roku życia traci się aż połowę zapasów kwasu hialuronowego.

Jakie właściwości ma kwas hialuronowy?
Kwas hialuronowy w bardzo dużym stopniu nawilża i nawadnia tkanki. Ma właściwości antyoksydacyjne oraz stymulujące powstawanie nowych fibroblastów oraz aktywuje własne fibroblasty do produkcji kolagenu. W medycynie estetycznej kwas hialuronowy występuje w dwóch postaciach:
NIESTABILIZOWANY KWAS HIALURONOWY – w płynnej postaci, który wykorzystywany jest przez lekarzy do zabiegów mezoterapii igłowej w celu biorewitalizacji skóry.
STABILIZOWANY KWAS HIALURONOWY – jako substancja bardzo plastyczna i naturalnie układająca się w skórze oraz tkance podskórnej - jako wypełniacz podawana przez lekarzy do rozmaitych korekcji np. wypełniania bruzd i zmarszczek, podnoszenia opadniętych kącików ust, powiększania ust, korekcji wolumetrycznej twarzy i wielu innych zabiegów.

Kto w Centrum Medycyny Estetycznej wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego?
W CME zabiegi te wykonuje: dr n. med. Arkadiusz Konieczny. 


Na preparatach jakiej firmy pracuje Lekarz w Cme?
W naszym gabinecie używane są wyłącznie najlepsze preparaty światowych firm takich jak: Teosyal i Stylage. Szereg badań klinicznych i publikacji naukowych wydanych we współpracy ze specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej potwierdza skuteczność kliniczną i wysoką wydajność produktów stosowanych w naszym Centrum.

Jakie obszary mogą być poddane zabiegom z użyciem wypełniaczy?
Podając wypełniacze w CME można skorygować następujące części naszego ciała:

 • lwia zmarszczka
 • skronie
 • kurze łapki
 • ciecie pod oczami
 • nos
 • kości policzkowe i policzki
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • zmarszczki palacza
 • usta
 • kącik ust
 • owal twarzy
 • linie marionetki
 • broda
 • szyja
 • dekolt
 • dłonie

Czy podanie wypełniacza jest bezpieczne?
Wstrzyknięcie wypełniacza nie powoduje zazwyczaj żadnych efektów ubocznych jeżeli osoba, która poddała się temu zabiegowi, całkowicie dostosuje się do zaleceń lekarskich. Kwas hialuronowy nie zawiera żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego i dlatego nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Zastosowanie kwasu hialuronowego do jakichkolwiek zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, nie wymaga wykonania testów wstępnych. W naszym Centrum do wykonania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego wykorzystujemy najlepsze preparaty dostępne na rynku medycznym.          

TEOSYAL® jest wytwarzany w TEOXANE Laboratories, które od 2003 roku działają niemal w samym sercu Genewy. Gamę produktów TEOSYAL® firma wytwarza od 2004 roku, kiedy uzyskała Certyfikat CE Klasa III.  Od roku 2005 szwajcarskie laboratorium prowadzi filie we Francji, Niemczech i od 2012 r. we Włoszech.  Dzięki procesowi produkcyjnemu, w którym wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologiczne, jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w żelach TEOSYAL® jest oferowany w jednym z najwyższych stężeń dostępnych na rynku. Gwarantuje to wyjątkową tolerancję preparatu przez organizm i doskonałą integrację z tkankami skórnymi, a także długi okres utrzymywania się pozytywnych efektów kuracji. Produkty dystrybuowane są według restrykcyjnych zasad kontroli jakości w 90 krajach na całym świecie.
 

Laboratorium Vivacy to francuski producent gamy preparatów StylAge.
Skupia uznanych specjalistów z sektora produkcji kwasu hialuronowego, a zwłaszcza wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie założycieli VIVACY w produkcji i dystrybucji produktów kwasu hialuronowego na całym świecie sprawia, iż obecnie jest ono wiodącym ośrodkiem w tworzeniu i produkowaniu innowacyjnych rozwiązań dla rynku medycyny estetycznej. Gama zawiera produkty do mezoterapii, korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, korekcji objętościowych oraz korekcji ust. Wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO oraz CE. Na polskim rynku firma obecna jest od lutego 2009 roku. Produkty StylAge na rynku polskim reprezentowane są przed firmę LEA VIVACY Sp. z o.o. a w ostatnich latach regualrnie zdobywają prestiżowe wyróżnienie  – Perły Dermatologii Estetycznej.

Czy są przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem wypełniaczy?

Tak, w naszym Centrum podczas konsultacji Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z osobą, która jest zainteresowana zabiegiem. Do najważniejszych przeciwwskazań zalicza się:

 • niektóre choroby autoimmunologiczne;
 • choroby nowotworowe;
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie, grypa;
 • opryszczka;
 • menstruacja;
 • nierealne oczekiwania co do kosmetycznych efektów zabiegu;
 • aktywny stan zapalny lub infekcja w miejscu, w którym ma odbyć się zabieg.

Jak długo należy oczekiwać na efekt zabiegu?
Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu. Końcowy efekt zobaczymy dopiero po kilku dniach od momentu wykonania zabiegu, kiedy zejdzie opuchlizna.

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?
W zależności od tego jakiego preparatu użyje Lekarz, jaką techniką wykona zabieg, intensywności mimiki twarzy oraz trybu życia, efekty mogą utrzymywać się od 8 nawet do 24 miesięcy.

Czy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego wymaga wcześniejszego znieczulenia?
W naszym Centrum staramy się zapewnić klientom jak największy komfort podczas zabiegów, dlatego każda osoba ma nałożony krem znieczulający, co czyni zabiegi praktycznie bezbolesnymi.

Czy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego dyskwalifikuje z życia na jakiś czas?
Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nabrzmiała, opuchnięta, zaczerwieniona. Zmiany zazwyczaj wycofują się po upływie kilku dni. Zaleca się wypijanie ok 2 litrów wody w ciągu doby w celu lepszego nawodnienia organizmu, co sprzyja prawidłowej dystrybucji kwasu hialuronowego.

Jak uniknąć nienaturalnych, nieestetycznych i przesadzonych efektów zabiegów z użyciem wypełniaczy?
Najlepszą metodą, aby uniknąć takich efektów jest wybranie renomowanego gabinetu, w którym zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez doświadczonych Lekarzy i tylko Lekarzy. Do naszego Centrum najczęściej zgłaszają się osoby z polecenia osób, które już takie zabiegi wykonały. Każdy zabieg poprzedzony jest długą rozmową, na podstawie której Lekarz proponuje zabiegi adekwatne do oczekiwań Klientów, a zarazem dostosowane do kształtu jego twarzy. Celem wszystkich zabiegów wykonywanych w naszym Centrum, jest uzyskanie jak najbardziej naturalnego wyglądu, ponieważ dobrze wykonany zabieg, nie może zmieniać indywidualnych rysów twarzy, a jedynie uatrakcyjnić wygląd likwidując niedoskonałości. Osoba, która poddała się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, powinna wyglądać o kilka lat młodziej i sprawiać wrażenie wypoczętej, natomiast nikt z rodziny oraz znajomych nie powinien zauważyć jakiego rodzaju zabiegi były wykonane.

zabieg

cena

lwie zmarszczki
wypełnienie

1200 zł

kurze łapki
wypełnienie

1200 zł

fałdy nosowo-wargowe
wypełnienie/redukcja

1500 zł

zmarszczki palacza
wypełnienie/redukcja

1200 zł

usta
modelowanie/powiększenie (do 2 zabiegów)

1500 zł

wolumetria
(zwiększanie objętości) twarzy 2ml

2500 zł

wolumetria
(zwiększanie objętości) twarzy 3ml

3000 zł

cienie pod oczami
redukcja kwasem hialuronowym

1200 zł

dolina łez
kwas hialuronowy

1200 zł

nos - wyrównanie garba
kwas hialuronowy

1200 zł

 

 


PRODUKTY POZABIEGOWE

wyglądaj pięknie nawet po zabiegu

 

ADVANCED FILLER TEOXANE Laboratories to krem o działaniu przeciwzmarszczkowym, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej. Wyjątkowa kombinacja RHA™ (kwasu hialuronowego w nowej formule) oraz Kompleksu Restrukturyzacyjnego zawartego w preparacie przyspiesza syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze, dzięki czemu zmarszczki stopniowo ulegają spłyceniu, skóra odzyskuje jędrność, jest nawilżona i rozświetlona.Ta sama formuła kwasu hialuronowego jest wykorzystywana również w wypełniaczach TEOSYAL. Kosmeceutyki uzupełniają bogatą ofertę wypełniaczy, dając pacjentom wybór, a także możliwość połączenia obu metod leczenia – duża koncentracja składników aktywnych zawartych w kremie utrwala efekty profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w gabinecie. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach: do cery normalnej i mieszanej – krem o działaniu matującym oraz do cery suchej preparat silnie nawilżający. Skuteczność ADVANCED FILLER jest potwierdzona w niezależnych badaniach klinicznych: Głębokość zmarszczek zmniejsza się aż o 52%, Objętość zmarszczek zmniejsza się aż o 56%. Sposób zastosowania: Stosować rano na oczyszczoną skórę twarzy, po aplikacji RHA Serum.

Cena: 350 zł/50ml


RHA™ SERUM TEOXANE Laboratories preparat o silnie regeneracyjnym działaniu. Serum zawiera kwas hialuronowy o innowacyjnej formule RHA™  – Resilient Hyaluronic Acid. Duża dawka tego składnika pomaga reaktywować naturalne mechanizmy skóry umożliwiające jej głęboką regenerację: odnowę komórkową oraz przebudowę tkanki. Procesowi temu towarzyszy zwiększona ochrona antyoksydacyjna. Po 14 dniach skóra odzyskuje zdolność odbijania światła, staje się wyraźnie gładsza, ujędrniona i nawilżona. Preparat może być stosowany do codziennej pielęgnacji w ciągu dnia oraz w gabinetach – jako element profesjonalnych zabiegów estetycznych.W składzie RHA™ Serum znajduje się również Novhyal G – składnik aktywny odpowiedzialny m.in. za wzmacnianie połączeń skórno-naskórkowych oraz przeciwutleniacze – neutralizujące działanie wolnych rodników. Sposób zastosowania: Nałożyć 2-3 pompki preparatu rano i wieczorem. RHA Serum można stosować również w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej. Skład: RHA + CDR + NOVHYAL®G – unikalna formuła TEOXANE, Unitamuron H-22 – substancja pochodzenia roślinnego odpowiadająca za odpowiednie nawilżenie skóry.

Cena: 350 zł/30ml


R[II] Eyes to innowacyjny preparat pod oczy, który przeznaczony jest specjalnie do walki z niedoskonałościami wrażliwej okolicy oka. Jego specjalny skład niweluje cienie, opuchnięcia oraz zmarszczki i drobne linie. Unikalne właściwości R[II] Eyes potwierdzone są licznymi badaniami przeprowadzonymi przez TEOXANE. Na reprezentatywnej grupie pacjentów 100% z nich odczuło wyraźny efekt chłodzenia w miejscu aplikacji tuż po podaniu, 91% wskazało, że skóra jest wtedy lepiej nawilżona, 83% – gładsza, a 74% badanych zauważyło, że opuchlizna i sińce pod oczami są zdecydowanie mniejsze. Po 28 dniach skóra pacjentów stała się wyraźnie jaśniejsza, wygładzona i nawilżona, bez efektu podkrążonego oraz zmęczonego oka. R[II] Eyes to podstawa systematycznej pielęgnacji skóry wokół oczu, a także gwarancja młodszego spojrzenia. Formuła preparatu nie uczula, nie zawiera parabenów, oraz jest całkowicie bezzapachowa. Sposób zastosowania: R[II] Eyes jest zalecany do codziennego stosowania na dzień i na noc, należy aplikować preparat wokół całej okolicy oka delikatnie masując, aż do całkowitego wchłonięcia. Skład: RHA (Resilient Hyaluronic Acid)™ – RHA™ tworzy na skórze specjalną powłokę, która dostarcza składniki aktywne, stymulując skórę do odnowy. CDR – kompleks odnawiający skórę, escyna – uszczelnia naczynia krwionośne, ekstrakt z oczaru wirginijskiego – działa drenująco, EPS Seafill – wygładza oraz nawilża.

Cena: 260 zł/15ml


PERFECT SKIN REFINER (10% AHA) To doskonały uzdrowiciel skóry w kremie. Wyjątkowa kombinacja RHA™ (kwasu hialuronowego) oraz licznych składników aktywnych zawartych w preparacie (m.in. kwasu glikolowego w stężeniu 10%) pozwalają odbudować skórę, nadając jej promienny, atrakcyjny wygląd. Efekty widać już po 15 dniach od pierwszego zastosowania. Szybko przynosi skórze ulgę i blask. Perfect Skin Refiner świetnie sprawdza się jako krem na noc. Jest również stosowany jako wsparcie w utrwalaniu efektów profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i medycyny estetycznej przeprowadzanych w gabinecie. Sposób zastosowania: Nałożyć wieczorem 2-3 pompki preparatu na całą okolicę twarzy, szyi i dekoltu. Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust. Skład: RHA + CDR + NOVHYAL®G – unikalna formuła TEOXANE, Kwas glikolowy 10%. 

Cena 350 zł/50ml.


RADIANT NIGHT PEEL (15% AHA) To wyrób medyczny dający niepowtarzalny efekt „nowej skóry”.
Zawiera kwas glikolowy w stężeniu 15%, długotrwale odbudowujący skórę. Intensywna terapia z udziałem Radiant Night Peel pozwala wygładzić i rozjaśnić cerę, załagodzić oznaki starzenia (m.in. spłycić zmarszczki) oraz wzmocnić efekty peelingu medycznego. W kremie zastosowano kwas hialuronowy nowego typu – RHA™  – który dzięki opatentowanej technologii tworzy na skórze elastyczną warstwę, a następnie – w wyniku tego procesu – specjalną siatkę z kwasu hialuronowego, która wygładza, nawilża i ujędrnia skórę, jednocześnie dostarczając w określone miejsca składniki przeciwdziałające jej przedwczesnemu starzeniu się. Cały proces odbywa się przy współudziale cząsteczek kwasu glikolowego. Radiant Night Peel redukuje oznaki starzenia, niweluje przebarwienia, wyrównuje koloryt cery. Może być stosowany w protokole peelingu medycznego w gabinecie lub w domu. Sposób zastosowania: Nałożyć wieczorem cienką wartwę Radiant Peel na dokładnie oczyszczoną skórę, unikając kontaktu z oczami oraz okolicą czerwieni wargowej. Stosować w ramach 21-dniowego programu naprawczego 3 razy w roku. Radiant Night Peel może być również stosowany jako 15-dniowa kuracja przygotowująca skórę do zabiegów peelingów chemicznych. Skład: RHA™ – kwas hialuronowy, który zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry, Kwas glikolowy 15%.

Cena 180zł/40ml.


RHA™ PRIME SOLUTION To preparat zawierający wyjątkowy kompleks składników aktywnych,
przeznaczony do oczyszczania skóry twarzy i dekoltu. Opatentowana technologia kwasu hialuronowego RHA™ oraz zawarta w płynie woda różana pozwalają oczyścić skórę na wszystkich obszarach, także tych najwrażliwszych, jak skóra wokół oczu. RHA™ Prime Solution to bardzo łagodny produkt przeznaczony do demakijażu oraz dedykowany przygotowaniu skóry do zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzanych w domu i gabinecie. Płyn nie zawiera alkoholu ani parabenów. Skład: RHA + CDR + NOVHYAL®G –opatentowana formuła TEOXANE, Woda różana – posiada właściwości łagodzące. Sposób zastosowania: Nałożyć za pomocą płatka kosmetycznego i przetrzeć skórę aby usunąć makijaż. Stosować rano i wieczorem. Nie zmywać.

Cena 105zł/200ml.


« medycyna estetyczna

 

Strona główna  |  o nas  |  oferta  |  raty  |  promocje  |  kontakt  |  szukaj
Mapa strony  |  Prawa autorskie © 2005-2022 CME