infolinia
tel. +48 (74) 66 55 778
kom. +48 691 579 136


godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 1000-1900

ul. Piłsudskiego 39
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Menu

o nas

Działamy od 2005 roku!

Centrum Medycyny Estetycznej rozpoczęło swoją działalność 7 listopada 2005 roku. Od początku naszym motto są słowa Cassanovy, że "Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem".

Wykorzystujemy dziedziny nauki, których celem jest poprawa urody, samopoczucia i zdrowia. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowe technologie, których wpływ na poprawę urody i zdrowia jest udokumentowany i pewny.

 

 

Specjalizujemy się w poprawie urody, jednak na przestrzeni czasu nabyliśmy ogromne doświadczenie praktyczne w skomplikowanych terapiach wielu schorzeń. Jedną z takich terapii jest leczenie ciężkich owrzodzeń, ran i stopy cukrzycowej. W naszej pracy nie tylko poprawiamy urodę i leczymy, ale często rozwiązujemy zawiłe problemy zdrowotne. Stosujemy technologie medyczne znacznie wykraczające poza standardy stosowane w Polsce.

 

Zapewniamy Państwu dogodne warunki korzystania z naszych usług. Wiemy, że każdy korzystający z usług medycyny estetycznej liczy na intymność i anonimowość. Są one naszym priorytetem.

 

MAPA

 

Cechuje nas holistyczne podejście do problemów zdrowia i urody.

Centrum Medycyny Estetycznej tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca stanowi prawdziwą pasję. Są to ludzie, którzy stawiają na ciągły rozwój i poszerzanie i tak rozległej już wiedzy medycznej.

Już po przekroczeniu progu CME spotkają się Państwo z ciepłym powitaniem. Recepcja jest zawsze chętna do pomocy i stara się, udzielać szczegółowych i rzetelnych informacji.

Centrum Medycyny Estetycznej to zespół ludzi, którzy potrafią ze sobą współpracować, tworząc przyjazną atmosferę, dając w ten sposób poczucie komfortu odwiedzającym nas Klientom.

 

Godziny i czas wizyt staramy się tak rozplanować, aby uniknąć dłuższego przez Państwa oczekiwania. Jednak w razie nieprzewidzianego opóźnienia, staramy się na bieżąco Państwa o tym informować. Jeśli jest to niewielkie lub nieprzewidywalne opóźnienie zapewniamy niekrępujący okres oczekiwania, podając kawę, herbatę lub wodę.

Na dzień przed planowanym terminem jakiejkolwiek wizyty w naszym Centrum, dzwonimy do Państwa w celu przypomnienia i potwierdzenia wizyty.

 

ROK 2012 ROK 2021

 

Indywidualne podejście, wygoda, bezpieczeństwo i  wyjątkowo skuteczne zabiegi – to elementy, które sprawiają, że nasi Klienci są bardzo zadowoleni z wizyt w naszym Centrum i chętnie do nas wracają.

 

Zapewniamy Państwu bardzo elastyczne możliwości umawiania się na wizytę lub zabieg:

  • osobiście na  recepcji, która czynna jest codziennie od godz. 10:00 do 19:00
  • telefonicznie - nr tel: +48 (74) 66 55 778, +48 691-57-91-36
  • drogą elektroniczną - e-mail: cme@zdrowo.pl
  • za pomocą wiadomości tekstowej SMS.

 

Informujemy, że jesteśmy prywatną jednostką medyczną i nie wykonujemy usług refundowanych przez NFZ.


DO DYSPOZYCJI NASZYCH KLIENTÓW

  
  

   

 

 
powered by Estheticon.pl

 

Poznaj nasz personel
Strona główna  |  o nas  |  oferta  |  raty  |  promocje  |  kontakt  |  szukaj
Mapa strony  |  Prawa autorskie © 2005-2022 CME