infolinia
tel. +48 (74) 66 55 778
kom. +48 691 579 136


godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 1000-1900

ul. Piłsudskiego 39
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Menu

kosmetyka

      

 

Kosmetyka (z greckiego kosmeo - upiększam)

Profesjonalna kosmetyka lecznicza ma na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się skóry. Zmniejsza lub likwiduje defekty estetyczne. Koryguje wady i wspomaga zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Dojazd do naszego gabinetu jest w granicach 15 minut z okolic: Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Strzegom.

Zapraszamy do skorzystania z naszej, bardzo bogatej oferty usług gabinetu kosmetycznego. Do wykonywania zabiegów używamy wyłącznie sprawdzonych profesjonalnych kosmetyków, najlepszych producentów na świecie. Daje to Wam pewność, że są one skuteczne i bezpieczne.

Poniżej przedstawiamy firmy, na preparatach których wykonujemy zabiegi kosmetyczne.

ISABELLE LANCRAY PARIS

To ekskluzywna marka stworzona przez Madame Isabelle Lancray, obecna od 70 lat na światowym rynku kosmetycznym.

Ponad półwieczna wiedza i francuskie doświadczenie jest gwarantem, że każdy produkt jest wyjątkowy
i niepowtarzalny. Kosmetyki tworzone na bazie najczystszych i najlepszych jakościowo aktywnych składników, zapewniają indywidualną pielęgnację, niezbędną do zachowania piękna i zdrowia każdego rodzaju cery.

Isabelle Lancray spełnia oczekiwania swoich klientów, bowiem produkty narodziły się z kobiecych dążeń i pragnień. Marka Isabelle Lancray stała się prekursorem w krzewieniu piękną i zdrowia. Bogate doświadczenie, wyjątkowość preparatów, skuteczność zabiegów i indywidualne, naukowe i świadome podejście do piękna to priorytety tej marki.

Lancray daje Kobiecie to, o czym zawsze marzyła, młodość, piękno, atrakcyjność, zabierając ją
w świat zmysłowej pielęgnacji.DIBI MILANO

To naukowa metoda, spersonalizowane zabiegi i przełomowe technologie, ustanawiające nowe standardy doskonałości kosmetycznej i pomagające kobietom wydobyć ich wyjątkowość, poprzez rzeczywiste i wymierne rezultaty.

Marka DIBI MILANO powstała we Włoszech w 1976 roku i dzisiaj jest najbardziej znaną wśród włoskich marek kosmetyki profesjonalnej.

DIBI MILANO to wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz współpraca ze znanymi światowymi Instytutami Badawczymi, które nadal wspierają rozwój tej marki poprzez jej technologiczną innowacyjność wyprzedzającą konkurencję.

Firma wyznaje zasadę: w dzisiejszych czasach innowacja oznacza bycie piękniejszą niż kiedykolwiek, ale tak samo wyjątkową, jak zawsze.SKINCEUTICALS

Marka SkinCeuticals stworzona została w 1997 roku w Stanach Zjednoczonych przez wybitnego dermatologa dr. Pinnella. Od roku 2007 dystrybuowana jest w wybranych krajach europejskich; w Polsce od roku 2008.

Ze względu na podejście do problemu pielęgnacji skóry, jest to marka wyjątkowa - oferująca zaawansowaną metodę walki ze starzeniem się skóry, opartą na trzech fundamentach i komplementarnych zasadach:

Zapobiegać
oznakom przedwczesnego starzenia związanych z procesem oksydacji skóry

Korygować
widoczne uszkodzenia skóry

Chronić
zdrową skórę przed uszkodzeniami związanymi z UV

SkinCeuticals to marka, która stawia sobie za cel poprawę zdrowia skóry i walkę z przyczynami jej starzenia się. SkinCeuticals jest marką, której produkty zawierają jedne z najwyższych stężeń antyoksydantów.

Opracowywane zawsze z myślą o ekstremalnych wymaganiach odnośnie skuteczności w walce ze starzeniem, produkty SkinCeuticals odpowiadają na różnorodne problemy skóry, łącząc składniki aktywne o jakości farmaceutycznej w najczystszych formach, a także naturalne ekstrakty roślinne znane ze swoich właściwości.

Opracowane przez ekspertów SkinCeuticals zabiegi są przeprowadzane przy użyciu specjalnych formuł
i technik pozwalających uzyskać widoczne rezultaty odpowiadające na główne problemy związane ze skórą. Zabiegi z użyciem kosmetyków SkinCeuticals dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów.MARIA GALLAND

Prawie 50 lat temu Maria Galland zrewolucjonizowała tradycyjną koncepcję zabiegu w salonach
kosmetycznych przez wprowadzenie oryginalnego podejścia, opartego na personalizacji zabiegu
i właściwej identyfikacji potrzeb skóry.

Cała Jej przygoda z kosmetykami zaczęła się od Miłości.
Miłości jaką czuła do swojej Mamy, którą zaczęły martwić oznaki upływającego czasu na jej twarzy.
By pomóc swojej mamie, Maria zaczęła prowadzić pierwsze badania kosmetyczne i z pomocą uznanych biologów wynalazła swoje pierwsze receptury dla starzejącej się skóry. Początki były trudne, jednak pasja i determinacja przesądziły o sukcesie Jej filozofii i Jej produktów.

Maria przyjmowała klientki na pierwsze konsultacje w swoim mieszkaniu, aby móc dopasować „na miarę” potrzeb skóry wszystkie zabiegi i kosmetyki. Jako pierwsza specjalistka od estetyki mówiła
o całościowym podejściu do ciała i ducha. Wynalazła protokoły zabiegów, które służą relaksowi
i modelowaniu konturów twarzy. Od samego początku odnalazła styl, w którym doskonałość łączy się
w jedno z przyjemnością, a kompetencje i skuteczność ze sztuką życia.

Otwarcie Jej Instytutów i wprowadzenie Jej pionierskich produktów korzystających z najnowszych osiągnięć bioestetyki, sprawiły, że obecnie firma Maria Galland zajmuje w salonach pierwsze miejsce w kategorii zabiegów luksusowych. Oryginalne, ekskluzywne i ściśle manualne metody zabiegowe oraz masaże firmowe potęgują działanie produktów, dając tym samym wspaniałe efekty terapeutyczne.

Produkty profesjonalne i detaliczne kontrolowane są: klinicznie, farmaceutycznie i dermatologicznie.MEDIDERMA

Firma MEDIDERMA została stworzona 25 lat temu przez grupę dermatologów na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych
i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach.

Od samego początku dr Serrano poświęca się opracowywaniu nowych zabiegów i procedur pielęgnacji skóry, pozwalających przywrócić skórze zdrowie. Jest on osobą o międzynarodowej renomie w środowisku dermatologii kosmetycznej. Prowadzi swoją praktykę lekarską w Walencji, jak również jest członkiem Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej, Europejskiej Akademii Dermatologicznej, Hiszpańskiej Akademii Dermatologicznej, Ibero-Latyno-Amerykańskiej Akademii Dermatologicznej (CILAD) oraz innych stowarzyszeń naukowych. Przemysł dermatologiczny zabiega o jego opinie.

Dr Serrano regularnie wpływa na kształtowanie trendów w pielęgnacji i rozwoju nowatorskich metod przeciwstarzeniowych. Doktor prowadzi aktywne badania w dziedzinie nanotechnologii zastosowanej w dermatologii, jak również opracował kilka linii produktów Sesderma, zawierających składniki aktywne zamknięte w nanometrycznych liposomach.

Jest on również autorem ponad 150 publikacji w prestiżowych czasopismach dermatologicznych. Jest również regularnie zapraszany do wygłaszania wykładów na międzynarodowych konferencjach poświęconych dermatologii estetycznej, peelingom chemicznym, regeneracji, starzeniu się skóry, nowotworom oraz pielęgnacji skóry.

Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych (Glicopeel, Melaspeel) na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów Mediderma oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata. Wizją Medidermy jest poprawa jakości życia i zdrowia poprzez promowanie piękna i zdrowia skóry.

Zabiegi i produkty Medidermy dostępne są wyłącznie dla wykwalifikowanych lekarzy dermatologów i kosmetologów.BON UPOMINKOWY NA ZABIEGI KOSMETYCZNE 

nietuzinkowy pomysł na prezent
 
Każdy z nas miewa czasem dylemat "co tym razem mam kupić na prezent."  Zastanawiamy się, czy podarunek przypadnie do gustu obdarowanej osobie i rzecz najważniejsza, czy sprosta oczekiwaniom... Proponujemy Państwu zakup BONU UPOMINKOWEGO na zabiegi kosmetyczne, dla bliskiej Twojemu sercu osoby. Mogą Państwo wybrać dowolny zabieg z całej naszej oferty, bądź wyznaczyć limit cenowy (100, 200, 300 zł), tak by obdarowana osoba z fachową pomocą specjalisty mogła wybrać to, co dla Niej najlepsze. 
 
Ty zyskujesz oszczędność czasu i spokój, że pieniądze, które przeznaczasz na prezent zostaną dobrze spożytkowane, a osoba obdarowana relaks, który jest potrzebny każdemu.
 
  

 

Strona główna  |  o nas  |  oferta  |  raty  |  promocje  |  kontakt  |  szukaj
Mapa strony  |  Prawa autorskie © 2005-2022 CME